top of page
  • Iegāde Pasūtīšana Piegāde

Piegāde / Piegāde

Kur var iegādāties dizaina paneļus? 

Paneļus var iegādāties illi e-veikalā un klātienē RIPO mēbeļu un interjera salonos Rīgā. Kā arī RIPO ražošanas kompleksā Piņķos, Hanzas ielā 2.

Vai illi paneļus var pasūtīt ar piegādi?

Jā, ir iespējama illi paneļu piegāde ar RIPO transportu vai kurjeru. Piegādes cenas saskaņā ar cenrādi. Paneļus iespējams arī saņemt nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas Piņķos, Hanzas ielā 2, bez papildu maksas. 

  • Nepieciešamais paneļu skaits

Nepieciešamais paneļu skaits

Kā noskaidrot nepieciešamo paneļu skaitu? 

Visērtāk un ātrāk uzzināt, cik paneļi nepieciešami konkrētai situācijai, var izmantojot illi paneļu kalkulatoruVai sazinoties ar illi speciālistiem un definējot telpas izmērus, saņemsiet dizaineru norādes par nepieciešamo paneļu skaitu. 

  • illi paneļu uzstādīšana

Paneļu uzstādīšana

Vai paneļus drīkst līmēt uz sienas?

Paneļus iespējams līmēt uz sienas ar atbilstošu montāžas līmi. Taču illi speciālisti rekomendē paneļus stiprināt pie koka latojuma, lai nodrošinātu ventilāciju.

Kā paneļus pareizi montēt? 

Aicinām illi paneļu montāžu veikt saskaņā ar ražotāja norādījumiem montāžas instrukcijā. Montāžas instrukcija.

Vai komplektā ar paneli ir iekļauts koka latojums paneļa montāžai?

Nē, koka latojums nav iekļautas komplektā. Katrs pats izvēlas un organizē labāko un piemērotāko risinājumu konkrētai situācijai.

Vai montāžas skrūves ir iekļautas komplektā ar paneli?

Nē, skrūves iespējams iegādāties atsevišķi illi e-veikalā. Iesakām izmantot illi montāžas skrūves, kas atbilst dizainam un dimensijām. Viena paneļa montāžai nepieciešamas 15 skrūves.

Vai dizaina paneļus var stiprināt uz durvīm?

Paneļus var stiprināt teju uz jebkuras virsmas, tikai pirms tam jāizvērtē vai panelis neietekmēs durvju vai citu elementu funkciju.

Vai illi paneļus var uzstādīt vannas istabā?

Jā, var, taču paneļiem nedrīkst būt tieša saskare ar ūdeni. Tāpēc jāņem vērā, ka panelim jābūt vietā, kas pasargā no tieša kontakta ar ūdeni. Kā arī telpā nedrīkst būt ilgstošs mitrums. 

Vai  paneli var stiprināt no grīdas?

Iesakām paneļus likt virs grīdlīstes vai ar distanci no grīdas, lai mazinātu risku saskarei ar mitrumu vai mehānisku bojājumu ietekmei.

Vai šos paneļus var stiprināt uz sienām ar rādiusu?

Jā, paneli iespējams pielāgot virsmām ar rādiusu līdz pat 30°. Risinājumiem ar rādiusu rekomendējam paneļus stiprināt skrūvēm nevis līmi.

Vai var pasūtīt individuāla izmēra paneļus?

Nē, paneļi pieejami standarta izmēros - 600 x 2420 mm. Individuālu izmēru risinājumi netiek piedāvāti. Paneļa izmērus katrs pats var ērti pielāgot konkrētajai situācijai saskaņā ar ražotāja norādēm. Skatīt montāžas instrukciju

Ko darīt ja uz sienas ir rozetes un slēdži?

Visi paneļi ir pilnībā pielāgojami. Atzīmē precīzas izgriezumu vietas uz paneļa un uzmanīgi izgriež detaļas, lai pielāgotu slēdžu / rozešu izvietojumam.

Vai ir pieejami paneļi ar apgaismojumu? 

Paneļi ar integrētu apgaismoju šobrīd nav piedāvājumā. Taču apgaismojumu paneļos iestrādāt ir iespējams, tā ir katra klienta individuāla izvēle. illi šādu pakalpojumu nepiedāvā. 

Vai var pasūtīt paneļus piegādi un montāžu objektā?

Jā. illi speciālisti veic paneļiem paredzētās vietas uzmērīšanu, paneļu piegādi un montāžu objektā. Tādos gadījumos aicinām paneļu un pakalpojumu pasūtījumu veikt klātienē RIPO salonos. Pakalpojumu cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma un objekta atrašanās vietas. 

  • Ekspluatācija un kopšana

Ekspluatācija

Kā kopt illi 

paneļus?

Specifiska kopšana nav nepieciešama. Paneļus rekomendējam kopt ar sausu lupatu, lai minimizētu bojājumu risku.

Vai paneļus var mazgāt ar slapju lupatu?

Nē, paneļus nav ieteicams apstrādāt ar ūdeni vai pakļaut tiešai saskarei ar to.

Vai paneļus var eļļot?

Finierētos paneļus var apstrādāt ar eļļu pilnīgākam izskatam. Finierētā paneļa materiāla virsējā daļa ir cēlkoks, kuru var eļļot.

Ko darīt, ja panelis tiek bojāts?

illi paneļiem netiek piedāvātas komplektējošās daļas atsevišķi. Panelis ir jāpērk jauns un bojātais jāaizvieto.

  • Atgriešanas politika

Atgriešana

Kā varu atgriezt preci? 

Preču atgriešanas politika ir saskaņā ar PTAC definētajām atteikuma tiesībām. Atteikuma tiesības skatīt šeit.  

bottom of page